YAZI —

Kadınlar için içerik yöneticimiz Tuğçe'nin yılbaşı hediye seçimleri...

RUMISU ‘PIXIU’ İPEK FULAR

Üzerinde Çin mitolojisindeki dragonun kötü ruhlarla savaşan dokuzuncu oğlu ve kanatlı aslan gibi figürlerin yer aldığı bu fular, mistik güçlere inananlara.

 

TOHUM ‘CONCHA PUKA’ KOLYE

Sıra sıra dizilerek kolyeye dönüşen deniz kabukları kış aylarında bile yazı hatırlatacak şık bir hediye alternatifi.

 

 

REBECCA MINKOFF SIRT ÇANTASI

Bu hediyenin hakkı gerçekten ‘spor yapan’ biriyle verilebilir. Spordan çıkıp güne yine aynı çantayla devam edecek ‘atletik şık’ biriyle...

 

 

DESIGN LETTERS ÖLÇÜ KABI

Mutfakta vakit geçiren, reçetelerindeki ölçüleri harfi harfine uygulayan ve belki de ölçü kabı koleksiyonu olan biri için.

 

 

DIANE VON FURSTENBERG CÜZDAN

Minimalizmden, netlikten ve soft renklerden hoşlananlara...

 

JEANNE DAMAS A PARIS KİTAP

‘Parizyen kadınlar ve onların çabasız şıklığı’ klişesinden sıkılan her kadının ilgisini çekebilecek bir kitap: 20 Parizyen kadının ‘özgür ve bağımsız bakış açısı’ derlemesi. Kitabın yedi dilde çevirisi var.

 

 

SELETTI SİRKELİK

Mutfakta pek vakit geçirmese de sadece bir estet olarak bu sirkeliğe sahip olmak isteyenler kesinlikle bir tasarım severdir.

 

 

LIGNE BLANCHE ‘MAGRITTE’ TABAK

Limoges porseleninden René Magritte’in ‘La Reconnaissance Infinie’ (1963) eseri bir duvar tabağında. Evet, hediye sanatseverlerle ilgili.

 

ATELIER REBUL HOME SET

Bu sette yer alan sıvı sabun, çubuklu oda parfümü, el ve vücut losyonu temiz ve ferahlatıcı narenciye, meşe yosunu kokusuyla stres ve kaygıya karşı etkili.

 

 

CRATE & BARREL ŞAMDAN

Minimal ve sadelik severler...

 

 

SMART ROPE

Tangram Factory Smart Rope LED atlama ipini iPhone, iPad veya Apple Watch’unuzdaki Smart Gym uygulamasıyla eşleştirdiğinizde yakılan kalori miktarını ve egzersiz sürelerini izleyebiliyorsunuz. Smart Rope ayrıca aralıklı antrenman önerilerinde bulunuyor ve ödüllerin kilidini açıp sizi arkadaşlarınızla yarışmaya teşvik ederek motivasyonunuzu koruyor. Hem kendimize hem de yakın bir arkadaşımıza alabiliriz!

 

 

VITRA DUVAR SAATİ

Bauhaus ekolünün tasarım anlayışıyla saatin kaç olduğunu öğrenmek...