Ürün sepete eklendi

EVİN ÖCAL

KURUCU ORTAK & KREATİF DİREKTÖR

EVİN ÖCAL

ASLI ALPAGUT

ORTAK & KREATİF DİREKTÖR

ASLI ALPAGUT

TUĞÇE KAYAR

GENEL YAYIN DİREKTÖRÜ

 

1985 yılında İzmir’de doğan Tuğçe, İzmir Saint Joseph Lisesi’nden mezun oldu. Ege Üniversitesi İşletme bölümünde lisans, ardından Galatasaray Üniversitesi’nde Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde yükseklisans eğitimi aldı. Marie Claire ve L’Officiel gibi dergilerde editörlük yaptıktan sonra kariyerini Harper’s Bazaar’da yazı işleri müdürü titriyle sürdürdü. QP Women ve Beymen Magazine gibi yayınların genel yayın yönetmenliğini üstlendi. Üç senedir freelance olarak içerik yönetimi, metin yazarlığı ve kreatif direktörlük yapmaya devam ediyor.

 

TUĞÇE KAYAR

BAHAR KIZILTAN

İÇERİK EDİTÖRÜ

 

1980 doğumlu olan Bahar, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo-Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olduktan sonra yazarlık macerasına metin yazarı olarak başladı. Farklı yayın kuruluşlarında yazı işleri müdürü ve editör pozisyonlarında çalıştıktan sonra 2016'da kızı Parla'nın doğumu ile çalışma yaşamına ara verdi. Freelance olarak çalışma hayatına bıraktığı yerden devam ettiği dönemde, içerik editörü olarak Petitmag ailesine katıldı.

BAHAR KIZILTAN

ELİF EREN

YAZAR

 

1980 yılında Ankara'da doğdu. 2002'de Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. 2002-2005 yılları arasında televizyon kanallarında muhabirlik, yönetmen yardımcılığı yaptı. 2005'te dergiciliğe başlayarak Skylife, Travel + Leisure, Time Out İstanbul gibi ulusal dergilerde ve çok sayıda kurumsal dergide yönetici editör, yazı işleri müdürlüğü gibi pozisyonlarda çalıştı. 2010'dan itibaren dijital içerik alanında çalışan ve Punto Dijital isimli dijital içerik ajansının yönetici ortağı olan Elif, kuruluşundan bu yana Petit-mag için yazıyor.

 

ELİF EREN

ECEM ARDA

YAZAR

ECEM ARDA

BURCU TÜRKOĞLU

YAZAR

BURCU TÜRKOĞLU

SERLİ GAZER BOYACI

KONULAR EDİTÖRÜ

 

1987 yılında İstanbul’da doğan Serli, kendisini bildi bileli yazmaya ve dergiciliğe meraklıydı. Bu tutkusu yıllar sonra hobiden işe dönüştü ve 2008 yılında dergilerde çalışmaya başladı. 2011 yılında Instute Fraçaise de la Mode Paris’te moda yazarlığı ve gazeteciliği eğitimi aldı. Ardından Harper’s Bazaar, L’Officiel gibi dergilerde editörlük yaptı. Serli şu an ELLE dergisinde moda konuları editörlüğü yaparken aynı zamanda da yoga dersleri veriyor. 2 yaşındaki oğlu Roni’yle hiç durmayan, eğlenceli ve her an yeni bir şeyler öğrendiği yolculuğuna devam ediyor. Anneliğin sarkastik yanlarını ele alarak ciddiyeti biraz yumuşatmaya ve bu deli akışa eğlence katmaya çalışıyor.

SERLİ GAZER BOYACI

ASLI KALELİOĞLU

MARKA DANIŞMANI

ASLI KALELİOĞLU

UZMAN GELİŞİM PSİKOLOĞU BEGÜM KÖSELER

UZMAN GELİŞİM PSİKOLOĞU

UZMAN GELİŞİM PSİKOLOĞU BEGÜM KÖSELER

JACQUELINE RODITI

FOTOĞRAFÇI

JACQUELINE RODITI

LEYLA KALELİOĞLU

SOSYAL MEDYA EDİTÖRÜ

LEYLA KALELİOĞLU

EKİN KURBETÇİ

GÜZELLİK EDİTÖRÜ

 

1989 yılında doğan Ekin, lisans eğitimini endüstriyel tasarım üzerine aldı. Ayakkabılara olan ilgisinden dolayı kariyerine moda tasarımında devam etti. Makyaj ve cilt bakımı üzerine araştırma yapmaktan ve yeni ürünleri test etmekten hoşlanan Ekin, güzellik ve sağlık editörü olarak ulaşabildiği herkesle bilgilerini paylaşmaktan keyif alıyor.

 

EKİN KURBETÇİ

İLAYDA KARAGÖZ

GRAFİK TASARIM

İLAYDA KARAGÖZ

NESLİHAN BULUT YILMAZ

KONULAR EDİTÖRÜ

 

1976 yılında İstanbul'da doğan Neslihan, Gürsoy Koleji'nin ardından Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi bölümünden mezun oldu. Uzun yıllardır dergicilik yapıyor ve şu an Harper's Bazaar Türkiye ekibinde yazı işleri müdürü olarak yer alıyor. 13 yaşındaki Yağız'ın, 11 yaşındaki Ece'nin ve 2 yaşındaki Deniz'in annesi. Hayalinde, Bodrum'da ailesiyle kalabalıktan uzak, doğaya yakın bir yaşam sürmek var.

NESLİHAN  BULUT YILMAZ

RAYSA BÜYÜKBAHAR UZUNYOL

KLİNİK VE SPORCU BESLENME UZMANI 

RAYSA  BÜYÜKBAHAR UZUNYOL

ASLI BAYKAL

UZMAN ÇOCUK VE ERGEN PSİKOLOĞU

ASLI  BAYKAL

ZEYNEP GÜR

WELLNESS EDİTÖRÜ

 

1990 yılında İstanbul’da doğan Zeynep, lise eğitimini Enka Okulları’nda tamamladı. 2013 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Birçok dergiye moda, seyahat, kültür/sanat, wellness ve mindfulness alanında içerik üretti. Vogue Türkiye’de Dijital İçerik Editörü olarak çalıştıktan sonra rotasını yoga eğitmenliğine çevirdi. Arka planda freelance editörlüğe devam ediyor.

ZEYNEP GÜR

UZMAN PSİKOLOG SEMİHA AFYONLU KAYA

UZMAN PSİKOLOG SEMİHA AFYONLU KAYA